Tipsport Hodnocení 2022

Tipsport se řadí mezi největší sázkové kanceláře v Česku a na Slovensku. Tipsport má úspěšně zavedenou licenci u ministerstva financí, která je nezbytná pro provozování online kurzového sázení a kasino her. Tato licence vstoupila v platnost od roku 2017. Jelikož se jedná o plně licencovanou společnost, ochraňuje tak spotřebitele (sázkaře) před nekalými praktikami při podávání stížností a reklamacích. Tipsport vyřizuje veškeré stížnosti, reklamace sázkových tiketů zodpovědně a rychle. Vzhledem k velké působnosti Tipsportu po celé zemi, společnost organizuje různé soutěže anebo sportovní akce.

Tipsport: Naše hodnocení v roce

Hlavní výhody Tipsportu

 • Uzavírání sázek bez manipulačního poplatku
 • Nejvyšší vstupní bonus na trhu plus bonus zdarma za dokončenou registraci bez nutností vkladu!
 • Dostupnost Asijských handicapů
 • Dostupná a široká nabídka live sázek i kurzových sázek
 • Živé sportovní TV přenosy dostupné jak přes PC tak i pomocí aplikacích na chytrých telefonech Apple, či Android
 • Funkce Zavřít sázku – Cash Out
 • Podpora sázek na střelce v hokeji
 • Možnost zrušení sázky
 • Multiview – možnost sledovat a sázet na 2 zápasy současně
 • Výplaty výher do 1 000 000 na bankovní účet a do 5 000 Kč na pobočkách

Záporné bodyTipsportu

 • Vysoké limity pro vklady pomocí elektronické peněženky Skrill (1 000 Kč)
 • Menší dostupnost odvozených sázek s rychlým přístupem pro více událostí najednou
 • Absence funkce Supertiket (tato funkce zpřehledňuje sázky maxikombi)
 • V mobilní aplikaci chybí možnost náhledu na odvozené sázky pro konkrétní události přes rychlý přístup

Co Vás zajímá: Live sázky a živé přenosy

Mezi největší výhody Live sázení u Tipsportu je dostupnost naprosto každého hokejového zápasu z České republiky, k čemuž také patři živá utkání z české hokejové extraligy. Ačkoliv je nabídka Live sázek zaměřena převážně na fotbal, tenis a hokej, najdete zde celou škálu hlavních i vedlejších sportů, například basketbal, házená, volejbal, či stolní tenis. Live konzole Vám umožní také použít funkci TipClick, kde můžete uzavírat sázky pomocí jediného kliku.

Tipsport Vám také nabídne vlastní Tipsport TV, kde se můžete těšit na televizní přenosy nejen z české fotbalové a hokejové ligy, ale také americké NHL, ruské KHL, nebo španělské, italské, německé fotbalové ligy, či tenisových utkání WTA či ATP. U basketbalu počítejte s nabídkou na NBA, nebo také volejbalem, či házené. K tomu všemu jsou dostupné živé přenosy. K tomu, aby bylo možné využívat služeb Tipsport TV, je potřeba mít vsazenou částku v minimální hodnotě 30 Kč za posledních 30 dní. Pokud chcete sledovat zápasy 1.české fotbalové nebo hokejové ligy, pak je potřebné uzavřít sázku v den konání události, nebo den předem, a to v minimální výši 100 Kč. Hokejová extraliga, která je vysílána pouze přes poskytovatele O2, je možné sledovat pouze přes zmenšenou obrazovku, nicméně pro ostatní sporty vysílané přes ČT toto pravidlo neplatí. Ihned po registraci můžete sledovat TV přenosy bezplatně, a to po dobu 7 dní. Na webových stránkách můžete sledovat zároveň až 4 přenosy najednou, přičemž podávat sázky můžete až na 2. Živé přenosy můžete samozřejmě sledovat i na mobilu pomocí mobilních aplikací, nebo klasicky přes webový prohlížeč.

Pokud chcete využít bonusový kód, navštivte naši stránku : Tipsport Akční kód

Chytrý věrnostní program

Tipsport odměňuje své hráče štědře, a to již hned od prvního dne. Za podávání sázek získáváte Nety, které se Vám automaticky připisují na Tipkonto. Připisování Netů je pak závislé na výši kurzu dané sázky. Pokud je kurz vyšší než 20, pak získáte 2 % z vkladu, pokud je kurz 100, pak 5 % z vkladu, kurz 500 Vám připíše 10 % v kladu a kurz 2000 Vám nadělí 15% z vkladu. Pokud byste měli kurz vyšší než 5000, pak se Vám vrátí 25 % z vkladu do Vašeho Tipkonta. Každý den můžete maximálně nasbírat 100 Netů, což odpovídá částce 100 Kč. Nety můžete získávat také při podávání sázek Live. Pokud vsadíte na kurz vyšší než 1.5, pak získáte 0.1 % z vkladu, u kurzu 3 je to 0.2 %, kurz 10 Vám udělí 0.5 %, kurz 25 již 2 % a kurz 50 připíše 10 %. Pokud máte dostatek nasbíraných Netů, můžete je zpětně využít k podání sázky.

Celkové hodnocení Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport je rozhodně nejlepší sázková kancelář v Česku, je opatřena českou licencí, a kromě dobrých kurzů, možností sázek na asijské handicapy a výborné dostupnosti funkce Cash Out, jsou zde i živé přenosy s dobře fungujícími live sázkami. Opravdu velkým benefitem je, že ihned po registraci se stáváte členem největší sázkařské komunity Tipkonto, kde můžete získané body proměnit za zajímavé produkty, nebo ceny, či je znovu vsadit v dalších sázkách a výhry si pak ponechat v korunách. Výhodou je možnost stát se i blogerem a za články přijímat body, které opět proměníte za hodnotné ceny, či můžete body prosázet v sázkách. Tipsport aktivně vymýšlí soutěže a zajímavé ceny, čímž tak udržuje sázkařskou komunitu aktivní a spokojenou.

Mezi další výhody, kterými se může Tipsport chlubit jsou sázkařské limity. Tipsport přijímá poměrně vysoké sázkové limity, a pokud se jedná o dlouhodobě vyhrávající hráče, tak i tyto nechá společnost bez omezení limitů po dlouhou dobu.

V dnešní době již nechybí ani mobilní aplikace pro operační systémy iOS či Android. Tyto aplikace fungují bezchybně a můžete přes ně sledovat živé přenosy, nebo psát na fórum, či sledovat aktivitu jednotlivých hráčů na serveru. Můžete také ostatní inspirovat vlastními tikety z Tiket arény. Pokud spíše sázíte prostřednictvím webu, pak se můžete těšit na live sázky, kde můžete podávat sázky až na 2 události najednou, ale sledovat můžete až 4 přenosy najednou. Co se týče výběrů výher, tak ty jsou rychlé a spolehlivé. Peníze z výher jsou převedeny bankovním převodem do druhého pracovního dne až do maximální výše jednoho milionu korun. Tipsport je v celku velmi spolehlivá a kvalitní platforma s velkou tradicí, a proto ji vřele doporučujeme.

Poslední aktualizace: září