Tipsport Bonus 2022: Nejnovější nabídky a propagační akce

Sázková kancelář Tipsport je největší sázková kancelář v České republice a na Slovensku a disponuje plnou licencí udělenou ministerstvem financí v ČR. Již tento profil vypovídá o tom, že sázková kancelář je bezproblémová, spolehlivě připisuje bonusy a vklady a také vyplácí výhry,

Ověřeno
ZOBRAZTE PROMO KÓDY> KÓD AKTIVOVANÝ
Podrobnosti o bonusu a nabídkách
 
  • Bonus za plnou registraci 150 Kc zdarma
  • 100 % vkladovy bonus az do 50 000 Kč
  • 100 % vkladovy bonus do Vegas 5 000 Kč
Datum vypršení: 31-12-2022
Posledně navštíveno: před 2 dny

Bonus Tipsport: Co to stojí za rok ?

Lákavé vstupní bonusy

Tipsport nabízí hned několik různých bonusů a programů, které podporují jak stávající, tak nové hráče. Jak bylo již výše zmíněno, po úspěšné registraci se hráči mohou těšit na bonus 150 Kč zdarma. Tyto prostředky můžete použít na první sázky bez potřeby provedení prvního vkladu.

100 % vkladový bonus až do 50 000,- 

Jedná se o největší nabízený bonus pro nové hráče mezi sázkovými kancelářemi v Česku. A jedná se skutečně o 100 % bonus až do výše vkladu 50 000 Kč. Abyste tento bonus mohli získat, je třeba vložit minimální vklad 1 Kč až neomezeně, s maximální částkou pro bonus oněch 50 000,-. K tomuto bonusu platí samozřejmě podmínky protočení, které si vysvětlíme později v článku. Protočení je rozděleno do třech úrovní a závisí na výši počátečního vkladu. Pokud je vklad do 1 000 Kč, pak je požadavek protočení 5x vklad a 5x bonus. Od částky 1 001 Kč až 5 000 Kč platí podmínka 7x protočení vkladu a 7x bonusu. Třetí úroveň protočení platí od počátečního vkladu 5 001 Kč a výše, kde je potřeba protočit vklad 8x a bonus 8x.

TIPKONTO – věrnostní program pro stávající hráče 

Výhodou u Tipsportu je, že hned od založení hráčského účtu se stáváte členem Tipkonta, kde můžete získávat odměny za podané sázky. Za každou utracenou korunu Vám systém přidělí 1 Net. Mezi Nety je jednoduchá konverze, kde 1 Kč = 1 Net. Jakmile jsou podané sázky úspěšně vyhodnoceny, pak se Vám připisují do členského konta také Nety, které pak můžete směňovat za různé produkty, a zboží anebo za ně můžete podávat sázky. Při výhře u podaných sázek je pak výhra vyplacena v korunách.

uživatelé také navštíví stránku : Tipsport Akční kód

100 % vkladový bonus do Vegas do 5 000,- 

Tipsport jakožto přední poskytovatel sportovních sázek se také rozšiřuje o nabídku online výherních automatů a pro nové zákazníky nabízí bonus až do výše 5 000 Kč.  Tento bonus je podobný jako sportovní, ale maximální výše je do 5 000 Kč, a také platí podmínky pro využití bonusu.

tipsport cz games

Stručné vysvětlení bonusů

Zdají se Vám podmínky na webové stránce nesrozumitelné, anebo jen hledáte stručný výklad? Rádi Vám vysvětlíme v principu, jak bonusy fungují a co je potřeba udělat pro jejich plné udělení a vyplacení.

150 Kč bonus zdarma za registraci 

Tento je velmi jednoduchý, jak už sám název prozrazuje. Abyste získali tento bonus, je třeba se zaregistrovat online a dokončit registraci a ověření plnoletosti buď na pobočce, nebo prostřednictvím internetového bankovnictví. Jakmile je registrace dokončena, systém Vám připíše 150 Kč, které je možné pouze použít jako vklad na sportovní sázky.

100 % vkladový bonus až do 50 000,- 

Tento bonus je velmi lákavý, avšak závisí na výši počátečního vkladu, podle kterého se bude lišit podmínka k protočení. U všeho platí, že kolik vložíte, tolik dostanete navrch. Tento bonus se rozděluje na 3 úrovně. Rozlišení úrovní jsme si již vysvětlili v předchozí části článku. Jakmile máte vklad na účtu, bonus Vám bude uvolňován po 10 %, takže například při prvním vkladu 20 000 Kč bude potřeba protočit vklad a bonus 8x, což je celkově 320 000 Kč, ale po protočených 32 000 se Vám uvolní 10 % z vkladu, tedy 2 000 Kč. Dále platí podmínka, že aby sázka byla kvalifikační (k uvolnění), pak musí být celkový kurz minimálně 1.5 do vkladu 1 000 kč, kurz 2.00 do vkladu 5 000 Kč a kurz 4.00 nad 5 000 Kč. Takže podle počátečního vkladu se mění minimální kurz každého tiketu!

TIPKONTO – věrnostní program pro stávající hráče 

Čím více sázíte, tím více Netů získáte. Do Tipkonta se počítají předzápasové i LIVE sázky a za každou korunu obdržíte jeden Net. Maximální počet získaných Netů je 100 za 1 den. Pokud sdílíte vsazené tikety na sociálních sítích, za tyto Vám jsou také přičteny Nety. Za psaní odborných sportovních článků jsou odměny také.

100 % vkladový bonus do Vegas do 5 000,- 

Pokud se rozhodnete používat ke svému kurzovému účtu také Vegas, pak pro úspěšné kvalifikování pro bonus je třeba vložit minimální vklad 100 Kč do sekce Vegas. Můžete vložit jakoukoliv částku, nicméně maximální výše přiděleného bonusu bude 5 000 Kč. Tento bonus Vám bude ihned připsán na účet, ale nebude určen k výběru, nicméně s ním musíte hrát. Abyste mohli bonus úspěšně vyplatit, pak je nutné protočit 30x vklad a bonus, a to v rámci 30 dní ode dne požádání o bonus. V praxi to znamená, že při vkladu 5 000 Kč musíte 30x protočit vklad a 30x protočit bonus. Jedná se o celkovou částku protočení 300 000 Kč. Maximální vyplacená bonusová částka do reálného zůstatku je 7 500 Kč. Herní Automaty přispívají 100 % v protočení, ale stolní hry pouze 10 %.

Poslední aktualizace: září