Chance akční kod 2022: Až 2000 Kč

Zdravíme Vás z dílny sázkařů, dneska si vezmeme na paškál nejaktuálnější bonusy a nabídky, které jedou na plno v roce ! Tento exkluzivní článek Vás provede vším potřebným.

Ověřeno
ZÍSKEJTE CHANCE AKČNÍ KÓD ACTIVATED
Podrobnosti o bonusu a nabídkách
 • Vstupní bonus – Sporty: Zdarma 200 Kč na první sázky za registraci
 • Bonus do Vegas:  Až 5000 Kč
 • Vkladový bonus do Sportu: 100% bonus až do 2000 Kč
Datum vypršení: 31-12-2022
Posledně navštíveno: před 2 dny
Chance ackni kod

Chance ackni kod

Zaregistrujte se jednoduše z domova na Chance akční kod

CHANCEBonusy v CHANCEChance Akni Kod
Vstupní bonus – Sporty Zdarma 200 Kč na první sázky za registraci Chance Akni Kod
Bonus do Vegas Až 5000 Kč ZÍSKEJTE CHANCE AKČNÍ KÓD
Vkladový bonus do Sportu 100% bonus až do 2000 Kč ZÍSKEJTE CHANCE AKČNÍ KÓD

Pokud jste ještě nikdy nezkusili štěstí, Chance ackni kod. Vás potěší během Vaší premiéry. Abychom mohli využít těch nejlepších nabídek, musíme se nejdříve zaregistrovat. Jak na to:

 • Chance Registrace

Kliknutím na náš unikátní link se dostanete na stránky Chance, kde v pravém horním rohu se dostanete na registrační formulář. Úloha je jednoduchá – vyplnit správně registrační údaje

 • Další krok – Potvrdit telefon a email

První krok máte úspěšně za sebou, teď už Vás dělí jen pár kroků před dokončení registrace. Na Váš email a telefon Vám přijde kontrolní kód, který je třeba ověřit pomocí přiloženého linku ve zprávě. 

 • Dočasné konto je hotové

Druhým krokem, kdy jste potvrdili Vaše kontaktní údaje máte splněno vše důležité. Tedy až na jednu věc – kompletní registraci. Ta dočasná registrace nás omezuje jen v tom, že můžeme mít účet aktivní jen po dobu 30 dnů a vložit můžeme maximálně 3000 Kč. V případě prodlev by došlo ke zrušení účtu a vrácení zbylých prostředků na původní platební metodu. Naštěstí, dokončení registrace je docela snadné a nezabere moc času.

 • Úplná registrace

Tady v Česku je zaveden relativně nový zákon o hazardních hrách, který vyžaduje, aby všichni hráči byli ztotožněni.Pokud byste jeli na dočasném kontě, pak byste mohli jen po dobu 30 dnů a stejně byste nevybrali hotovost. Ale teď k věci: Dokončení registrace je možná dvěma způsoby – online přes banku anebo na pobočce.

Pokud jste u České spořitelny, Air Bank, Monety, Equa bank či ČSOB či Komerční banky, pak máte o starost míň. Registraci kliknete z banky a účet máte plně ověřený. Pokud však banku nemáte anebo není na seznamu, pak je třeba vyskočit do pobočky s občankou a podepsat smlouvu. Úplnou registrací získáváte plný a neomezený přístup do bran Chance.

Chance Registrace

Chance Registrace

Aktuální nabídka bonusů u Chance

Ukážu Vám v této sekci, jak to je s aktuálními bonusy a nabídkami od Chance. Podíváme se na základní pravidla a podmínky a také se podíváme na chytáky, takže budete dobře informovaní o tom, do čeho jít a naopak. 

 • Zdarma 200 Kč za registraci – Sport

Tohle navazuje na to, co jsem uvedl výše a také na způsob registrace, který se může zdát poněkud nešťastný (podpis smlouvy na pobočce, registrace pomocí internetového bankovnictví atp.) Chance nabízí zdarma bolestné za 200 Kč jen za registraci! Není potřeba vkládat peníze. Tento bonus je však možný použít pouze na sázky a pochopitelně nelze vybrat. 

 • Je libo trochu akce? Bonus do Vegas až 5000 Kč

Vegas je druhořadý význam Kasína a v podstatě zde nenajdete rozdíly. Chance bonus kód Vás dovede k lákavému vstupnímu bonusu, kde po registraci a prvním vkladu získáte až 5000 Kč na první hry. Jedná se o 100% vkladový bonus, tedy při prvním vkladu do Vegas do 5000 Kč získáte stejnou sumu jako bonus. Tyto „virtuální” penízky budou dobře sloužit při zábavě na elektronických automatech a ruletě.

 • Vkladový bonus na Sport až 2000 Kč

Je dobré, že Chance ackni kod nabízí pestrou nabídku bonusů v každé sekci. Sportovní fanoušci si také přijou na své, protože vedle základní registrace s dvěma stovkami na začátek se mohou těšit i na 100% vkladový bonus do 2000 Kč, kde platí to stejné: Za 2000 Kč vklad – stejná odměna. Sportovní bonus jde efektivně využít a při rozumném rozložení rizika a kurzů lze i s průměrným štěstím vyplatit ven. Ke všemu jsou ale nějaké podmínky. Pojďme je rychle projet.

Bonusové podmínky 

Bonusové podmínky jsou vždy dlouhé a nudné. Nejjednodušší bonus je bonus zdarma za registraci 200 Kč – Tento motivační bonus za registraci, na který máte nárok bez vkladu je zcela zdarma. Jedinou podmínkou je využít bonus pro první sázky. Bonus Vám bude udělen formou herních bodů (Goldenů), které jednoduše proměníte na reálné peníze při podávání sázek.

Chance ackni kod formou vkladového bonusu pro Sport až 2000 Kč je další možností, jak využít ideální start do sázek. Pro získání tohoto bonusu je nutné provést již zmíněný první vklad. Výše bonusu se bude odvíjet právě od výše počátečního vkladu. Pokud tedy vložíte 1000 Kč pak získáváte 1000 Kč jako bonus. Pokud vložíte 2000 Kč, pak stejnou částku získáte formou bonusu. Co se týče hlavní podmínky bonusu, to je splnění požadavku protočení ještě před tím, než budete moci bonus vybrat. Platí podmínka 7x protočit vklad a bonus. Ukažme si to na následujícím příkladu:

 • Vklad 1000 Kč a bonus 1000 Kč – Pro dokončení bonusu je nutné protočit 7x vklad a 7x bonus = 14 000 Kč
 • Vklad 3000 Kč a bonus 2000 Kč – Pro dokončení bonusu je nutné protočit 7x vklad (pouze do výše 2000 Kč) a 7x bonus = 28 000 Kč 

Váš nárok na bonus je také limitován maximální hodnotou součtu sázek za den. Při plném vkladu 2000 Kč a bonusu se Vám může Chance vyplatit maximálně 10 % z bonusu (tedy 200 Kč). Kvalifikační sázky jsou tedy limitovány maximálně 10 % z celkového objemu protočení.

A teď jednodušeji. Musíme pamatovat na 3 body:

 • Váš vklad s bonusem musí být celkově protočen 14x
 • Minimální kurz 2 na sázky
 • Bonus se uvolňuje denně maximálně 200 Kč (10 %)

Takový Vegas má trochu tvrdší podmínky pro dokončení vstupního bonusu.

Výhodou je větší hranice až 5000 Kč, tedy při tomto vkladu získáte dvojnásobek. Nicméně i zde platí podmínky protočení, které musíte splnit ještě před tím, než prostředky vyberete. Předpokládejme, že provedete maximální kvalifikační vklad 5 000 Kč a k tomu získáte bonus ve stejné výši.

V tomto případě platí podmínka 30x protočení (jen bonus), což by znamenalo 150 000 Kč na automatech nebo ruletě. K tomu je třeba doplnit, že automaty přispívají 100% k protočení, kdežto ruleta jen 10%. 

Shrnutí Vegas bonusu:

 • Bonus nutno protočit 30x
 • Ruleta přispěje pouze 10% do bonusu
 • Bonus musí být dokončen během 30 dní

Nejčastěji kladené dotazy Chance ackni kod

 • Kde mohu zadat Váš bonusový kód?

Nabídka bonusových kódů se mění v závislosti na dané promoakci. Vždy zajišťujeme nejaktuálnější kódy a vetšinou není třeba kód kopírovat. Stačí pouze kliknout na přiložený link a dokončit registraci na webu Chance. Chance bonus kód se Vám automaticky aktivuje.

 • Mohu vybrat výhry, pokud mám dočasné konto?

To není možné. Dočasné konto je neověřené konto a abyste mohli vybírat, musí být plně ověřené. Ověření můžete dokončit jednoduše z domova anebo návštěvou pobočky a pak můžete vybírat bez omezení.

 • Co když se nestihnu ověřit do 30 dní od registrace?

To Vám nedoporučuji. Pokud byste měl na kontě výhry, pak by veškeré výhry propadly a Vaše konto bude zrušeno. Veškeré zůstávající prostředky (bez výher však) budou vráceny na Vaši platební metodu. 

 • Umožňuje Chance tzv. Sázky na Asijské handicapy?

Asijské handicapy patří mezi oblíbené způsoby sázení – tzv. bez remízy a rád mohu potvrdit, že Chance tyto sázky vypisuje! U většiny fotbalových utkání si tak vsadíte handicapovou sázku. 

 • Mohu si vybrat peníze, když mám aktivní bonus ve Sportu?

Peníze si vybrat můžete, nicméně o svůj bonus přijdete. Pokud byste měli výhry v bonusu, které ještě nebyly proplaceny, pak se bonus uzavře a tyto prostředky propadnou.

 • Mám účet u Skrillu, mohu jej použít pro vklady a výběry?

Ano, Chance jako jedna z mála Českých operátorů podporuje Skrill pro vklady i výběry. Pozor ale na minimální hranici pro vklad/výběr – 1000 Kč. 

 • Co je to Cash Out ?

Cash Out je moderní způsob jak zavřít/prodat svůj tiket ještě když neznáte všechny výsledky. Tiket se musí skládat minimálně ze 2 sázek a jedna z nich musí být vyhrávající. 

Chance Platforma podrobněji 

Kurzové sázení jednoduše a kvalitně 

Věděli jste, že Chance je generálním partnerem první hokejové ligy? Jelikož patří hokej v Česku mezi nejoblíbenější sporty, pak se spolehněte, že Chance Liga je v plném rozsahu pokryta na sázkové platformě. Vedle kompetetivních kurzů nabídne platforma sázkařům živé sázení, Live přenosy a mnoho druhů sázek zejména na hokej. Tak například u Chance Liga můžete sázet na prodloužení, počet branek, na jednotlivé střelce gólů ale i výsledky jednotlivých třetin. 

To ale není všechno, Chance v poslední době slušně rozšířila nabídku sázek i pro další sporty. Asi nejvíc oblíbené jsou asijské handicapy ve fotbale. Tyto sázky jsou však vypisovány jen u velkých fotbalových klubů, nikoliv malých. Já ale vítám sázky na střelce branek. Ve fotbale i v hokeji už jsem je párkrát chytil a kurzy jsou vždy vysoké.

Nabídka sportů a sázek je samozřejmě obrovská a nemá cenu vypisovat jednotlivé soutěže. Každý si najde své, dokonce i Politiku můžete sázet. Co mě ale překvapilo je velký nárůst E-Sportů. V dnešní době, kdy se bohužel dočasně ruší velké soutěže kvůli těm omezením všude, se ani nedivím, že E-Sporty budou doplňovat nabídku. 

Dobrou vychytávkou je také Chance kontrola tiketu – to je sekce, která Vám ihned sdělí výsledky z Vašeho papírového tiketu z pobočky. Někdy si zajdu vsadit do města na pobočku a pokud nemohu vidět zápasy, napíšu pár kódů do stránky a hned vidím výsledek.

Vegas platforma se „pomalu” také zlepšuje 

Nikdy jsem nebyl velkým zastáncem elektronických her, ale zvědavost mě zavedla do sekce Vegas a zkusil jsem si zahrát. Jsem milovník Pokerových her a pokud Vy taky, pak mám špatnou zprávu. Poker tam není. Ten provozuje pouze jedinná největší online herna Pokerstars. Vegas ale nabídne solidní nabídku automatů od renomovaných distributor (Playtech, NetEnt a dalších). A pro příznivce rulet tam jsou všechny druhy rulety. Když si to zkombinujete se vstupním bonusem, tak se dá celkem dobře zahrát. Pozor ale na ruletu, kde se Vám uvolňuje jen 10% ze sázky k bonusu.

Uživatelská zkušenost 

Ovládání platformy je jednoduché jak na mobilu, tabletu, tak i počítači. S použitím Chance ackni kod se mi povedlo Sportovní bonus úspěšně vyplatit a vždy si nechám „nějaké drobné” na další sázky. Funkce Cash Out občas trochu zadrhává a to hlavně v době, kdy je některá hra stažena z nabídky a nebo na Live je market zrovna vypnutý. Ale takto to mají všechny sázkové kanceláře. Používám docela často i Chance kontrola tiketu když nemám vsazeno online. Celková funkčnost a rychlost aplikace se mi líbí.  

Zákaznická podpora 

Chance je k dispozici pro řešení problémů a pomoci 7 dní v týdnu od 9 do 19 hod. Pokud se Vám něco nepozdává na tiketu, pak je zde možnost kliknout na reklamaci rovnou z Vašeho tiketu. Odpovědi bývají v řádu hodin.

Co na Chance říkají hráči 

Chance je spolu s Tipsportem dobrou dvojkou, kde není nuda. Ve fóru si vyměňujeme tipy a když mě nic nenapadá, vsadím si podle úspěšných a většinou úspěch. Appka na mobilu má vychytané mouchy a ovládá se jednodušeji, než Web. Trochu mě štve vysoké vklady u Skrillu. Výplaty mám většinou druhý den. 

Platební metody 

Vklady 

Vkládat můžete kartami Visa/Mastercard a nebo bankovním převodem. Případně zrychleně přes internetové bankovnictví téměř ze všech bank. Všechny vklady jsou ihned a zdarma. Vkládat je možné také na pobočce. Jediný poplatek se platí 5% u Paysafecard.

Výplaty 

Všechny výběry jdou na bankovní účet. A jsou zdarma. Výběr trvá 1-3 dny. Pro výběr můžete použít take Skrill, ale tam je minimální hranice 1000 Kč. Vybírat můžete take na pobočce.

Jak funguje Appka na mobilu? 

Appky jsou dostupné jak pro Apple tak Android. Já používám Android zařízení a stáhnout jsem je musel ze stránky Chance. Klikněte si zde na Chance ackni kod a z menu se prokliknete na stažení aplikace rovnou z mobilu. Appku používám na přenosy hokeje a na sázky. Líbí se mi sledování 2 zápasů najednou.  

Android i iOS appky 

Aplikace jsou převážně stejné jak u Apple, tak Android a nabízí téměř vše na co jsem zvyklý z webu. Funkce Cash Out, kompletní nabídka zápasů i průběžné informace z průběhu zápasů jsou dobrým pomocníkem. V iOS není vůbec Vegas, protože to není podporováno u Apple. 

Mobilní stárnka 

Mobilní stránka je plnohodnotná a nabídne jak Sport, tak Vegas. Můžete sledovat zápasy Live, podávat předzápasové sázky a zvládne i Cash Out. Stránka je rychlá a formát je přizpůsobený na všechny zařízení. Pokud si nemůžete stáhnout appku, tak doporučuji přidat stránku na plochu a změny téměř nepoznáte. 

Výhody a Nevýhody 

Výhody:

+ Asijské handicapy

+ Sledování 2 a vice přenosů 

+ Propracovaný věrnostní program

+ Mobilní Appka na všechny chytré telefony

Nevýhody:

– Nižší sportovní bonus

– Nedosažitelný Vegas bonus

– Hranice vkladu/výběru pro Skrill

Hodnocení Chance Review: Nejlepší komunita sázkařů 

Celkové hodnocení platformy se bude dělit na dva různé pohledy. Chance totiž jako jeden z největších operátorů na Českém trhu nabízí vše, co běžný sázkař potřebuje. Nabízí asijské handicapy, funkci Cash Out, Mobilní Aplikaci, ale i živé přenosy a Live sázení. Jako největší bonus vidím komunitu sázkařů a možnost psaní blogů a článků, kde za sdílení získáváte Goldeny, které pak používáte na sázky. Zastaralý vzhled stránek ale skrývá velký potenciál a tam vidím ještě potenciál k vylepšení.

Hlavní 3 konkurenti Chance

Fortuna

Fortuna je nejstarší sázkovkou v Česku. Nenabízí sice Asijské handicapy, zato má ale propracovanou platformu, moderní vzhled a více propracované aplikace. Nemá ale za to tak rozšířenou komunitu sázkařů. 

Tipsport

 Tady se nedá úplně hovořit o konkurenci, neboť se jedná o stejné firmy. Tipsport má úplně stejné nabídky kurzů a zápasy, nicméně nabízí obrovský bonus až 50 000 Kč, což sesterská Chance nenabízí. Tipsport má i modernější vzhled stránek a aplikace.

Synot Tip

Ne příliš známý operátor pro sportovní sázky, ale oblíbenost se postupně zvyšuje. Synot Tip nabízí sázení přes mobil i tablet. Nevypisuje asijské handicapy, ale má širokou nabídku sportů a hlavně e-sportů. Výhodou je dostupný Poker a loterie.

Chance akční kod